AhrvoDEEX: Merkezi Olmayan Yatırım Platformu

Hepimiz geleceğimizi garanti altına almak için çeşitli yatırımlar yaparız. Önceden geleceğe dönük yatırım derken daha çok arsa, tarla, gayrimenkuller tercih edilirken şimdilerde ise hissesenedi, döviz, altın, kripto paralar yatırım aracı oldu. Dünya çapında milyonlarca insan hisse senedi piyasasında kendine yer edinmek istiyor ancak hisse senetleri kafa karıştırıcı işlemleri insanları biraz korkutuyor. Son beş yılda hisse senedi fiyatlarındaki yükseliş ve ekonomik ortamın düzelmesi nedeniyle aracılık sektörü canlanmış ve finansal sistemin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Fakat şu bir gerçektir ki; verilerin kaybolması ve güvenlikte yaşanan problemler, ticari işlemlerde varlık transferlerinden sonra bilgilerin güncellenmesinde yavaşlıklar, ticaret sonrası likidite ve şeffaflık eksikliği, borsa katılımcıları arasında ciddi bir sorunlar arasında yer almaktadır. Tüm bunlara ilaveten borsa katılımcılarına katılımın önündeki bir diğer engel de bilgi ve tarafsız ve objektif ticaret tavsiyesi veren sosyal yatırım platformlarının eksikliğidir. Bugün sizlere sektördeki sorunlara çözüm olacak AhrvoDEEX platformu hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki AhrvoDEEX nedir? Bizlere ne gibi faydalar sağlayacaktır? İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

AHRVODEEX NEDİR?

Akıllı hisse senedi puanları ve karar verme sürecini kolaylaştıran fiyat hedefleri oluşturmak için çok faktörlü sıralama sistemleri ve derin öğrenme algoritmaları kullanarak karlı alım satım sağlayan Mart 2017’de kurulan bir finansal teknoloji şirketidir. AhrvoDEEX; 8000’den fazla hisse senedi ve ETF arasında yatırımcıların ve tüm geçmişe sahip yatırımcıların borsa kazananlarını keşfetmelerine ve zamanında ve karlı yatırım kararları almalarına yardımcı olacaktır. Platform günlük olarak gerçekleşen 15 milyondan fazla aracılık işlemini ölçeklendirmek ve aktifleştirmek için oluşturulmuştur. Platformun amacı; daha doğru karar vermeleri için yatırımcıları güçlendirmek amacıyla kurulmuştur.

AhrvoDEEX ayrıca bir blockchain tabanlı alternatif ticaret sistemi (ATS) olarak da görev yapacaktır. ATS, alıcılar ile satıcıların borsa dışı alım satım yaptığı yerlerdir. ATS geleneksel borsalara alternatif olarak ortaya çıkmış broker bayi olarak hizmet etmektedir. AhrvoDEEX platformunun önemli bir özelliği geleneksel hisse senetlerinin alım satımını yaparak, 20 milyondan fazla mevcut aracı kurum hesabına dahil olma imkanı sağlayan Automated Customer Account Transfer (ACATS) yani otomatik müşteri hesap aktarımı sistemine entegre olmasıdır.

aa22.png

AHRVODEEX ÖZELLİKLERİ:

 • Ahrvo, ABD’deki sık işlem yapanlar için en düşük maliyetli hisse senedi alım satım platformdur.
 • Platform kullanıcılar için günlük olarak en iyi hisse senedi fikirlerinin listesini hazırlar ve yatırımcılar için objektif yatırım önerileri sunar.
 • Sinyallerle kullanıcıların kararlarını zamanında almasını ve satış yapmasını sağlayacaktır.
 • Ahrvo patent korumalı yazılımı hisse senetleri ve işlem stratejilerini tartışmak ve diğer katılımcılarla iletişim kurabilmek için yatırımcıları bir araya getirir.
 • Sıralı Yatırım Temaları,
 • Wall Street Verileri ,
 • 2000+ ETF Skorları ve Profilleri
 • Gerçek Zamanlı Fiyatlar,
 • Hesapları uzlaştırmak için gerçek zamanlı muhasebe sistemi,
 • Yabancı yatırımcılar için ABD pazarlarına daha kolay aracılık erişimi,
 • Dağıtılmış eşler arası sermaye ticareti,
 • Veriler değişmez bir defterde saklandığı için şeffaflık ve güvenlik platformun özellikleri arasında yer almaktadır.

TOKEN BİLGİLERİ:

Token Adı: RVO

Platform: Ethereum

Satılacak token miktarı: 200 Milyon RVO

Softcap: 10 Milyon USD

Hardcap: 50 Milyon USD

Özel Satışlar: 1 Mayıs – 15 Haziran (indirim% 20-25)

Ön satış: 15 Haziran – 30 Haziran (% 15-20 indirim)

Genel Satışlar: 1 Temmuz – 31 Temmuz (% 5-10 indirim)

Genel Satışlar: 21 Ağustos – 31 Ağustos (indirim% 0-5)

aa33-768x325.png

YOL HARİTASI

ip.bitcointalk.png

EKİP

ip.bitcointalk.jpg

Sonuç olarak AhrvoDEEX, hisse senedi piyasalarına erişim, hız, verimlilik ve şeffaflık getirecek pratik uygulamalara sahip platformdur. AhrvoDEEX işlem hızı, merkezi borsalarla karşılaştırıldığında Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha hızlıdır. AhrvoDEEX üzerindeki işlemler 3 ile 5 saniye arasında gerçekleşmektedir. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve projeye katılmak istiyorsanız aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://ahrvo.com/

ICO: https://ahrvo.io/

Teknik İnceleme: http://ahrvo.io/public/frontend/documents/Ahrvo-Whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5125369

Telegram: https://t.me/Ahrvo

Twitter: https://twitter.com/AhrvoApp

Medium: https://medium.com/@ahrvo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.