BILLCRYPT: Blockchainde Yeni Dönem

Blok zincir teknolojisi son on yılın teknolojik nimetleri arasında yer almakta. Fakat şu bir gerçektir ki blockchain teknolojisinin günlük yaşamda kullanılmasıyla ilgili konular hala geçerliliğini korumaktadır. Sıradan kullanıcılar blok zincir teknolojisini her zaman kullanamamışlardır, ancak ara sıra belgelerin gerçekliğini kontrol etmek veya kayıt haklarını kontrol etmek amacıyla blockchain teknolojisinden faydalanmışlardır. Blockchain endüstrisindeki bir başka önemli konuda yeni başlayan işletmeler günlük iş operasyonlarında blockchain teknolojilerini kullanmanın maliyetli olmasıdır. Sorun şu ki aktif olarak gelişmek isteyen şirketler, çığır açan teknolojileri kullanma ihtiyacı ile karşı karşıya kalmaktadırlar. İşletmelerin karşılaştığı sorunların yanı sıra yatırımcılar bazı sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Yatırımcılar işi gerçekten değerlendirme şansı olmadan yanlış veya eksik bilgilere dayanarak yatırım kararları vermek zorunda kalabilmektedir. Veyahut yatırım yapmak için gerçek ve umut verici projelerden birini bulmak çok zaman, emek ve para harcamanıza neden olur.

Günümüzde mevcut platformlar karmaşık, yapılandırılmamış ve herhangi bir resmi entegre platform çözümü bulunmamaktadır. Bugün sizlere sistemde yaşanan sorunlara çözüm olacak BILLCRYPT projesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki BILLCRYPT nedir? Bizlere ne gibi avantajlar sağlayacaktır. İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

54437392_2344728105778858_3571630391729061888_n.jpg

BILLCRYPT NEDİR?

Şirketlerin, profesyonel toplulukların, uzmanların ve ürünlerin temsilcilerini temsil eden kripto meraklıları, bir araya geldiği ve kripto para birimleri dünyasındaki haberleri tavsiyeler hakkında bilgiler alabileceği çok fonksiyonlu bir blockchain entegrasyon sistemidir. Billcrypt, her şirketin kendi blok zincirini yaratması, diğer işletmelerle daha fazla güvene dayalı ortaklıklar kurmasına, akıllı sözleşmeler sayesinde kullanıcılar ile kendilerine ait güvenli ödeme sistemleri oluşturması ve kişisel verileri tam güvenlik, gizlilik içinde bırakması için yardımcı olacaktır. BILLCRYPT blockchain temsilcilerini oluşturmak için vazgeçilmez bir ortam haline gelecek ve işletme, yatırımcılar ve sıradan kullanıcılar için son derece faydalı olacak bir sistem sunmaktadır.

İşletmeler için sisteme dahil edilen yatırım amaçlı gayrimenkuller, işinizi en etkin şekilde geliştirmenize, karlı ortaklıklar kurmanıza ve birbirinizi ekonomik olarak tanıtmanıza olanak sağlar.

​BILLCRYPT projesinin amacı; Blok zincir teknolojilerinin anlaşılması kolay, düşük maliyetli ve herkes için kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yenilikçi, tamamen yeni bir ekonomik model oluşturacaktır. Sezgisel bir arayüz ile bir blockchain temsilcilik ofisleri kurmak, global bir çok işlevli entegrasyon servisi oluşturma, diğer blok zinciri projeleri sistemleri ile entegrasyon sağlama platformun avantajları arasında yer almaktadır.

TOKEN BİLGİLERİ

BILLCRYPT Token, sembolü BILC olmakla beraber Ethereum platformunda ERC-20 uyumlu akıllı sözleşme kodlarıyla korunan değerli dijital varlıktır. Toplam token miktarı: 152,000,000 BILC dir. BILLCRYPT dijital varlık Ethereum blok zincirinde saklanır ve dünya çapında mevcut bir milyondan fazla en az bir blok zinciri ağ düğümü çalışana kadar küresel ölçekte süresiz olarak devam eder. BILLCRYPT dijital varlıkları, internet olmadığında da soğuk cüzdanlarda da saklanabime imkanı sağlar. BILLCRYPT, hem değer depolama alanının dijital bir varlığı hem de proje işlevlerine erişim sağlayan kripto varlıkları satın alabileceğiniz dahili bir dijital para birimi olan ayrıcalıklı bir kulüp kartıdır. Her bir token BILC’nin sahiplerine ve kullanıcılarına özel ayrıcalıklar verir ve refahlarını arttırır. BLIC token ön satış fiyatı 1 BILC = 0,75 $, kamu satışı 1 BILC = 1 $ değerindedir.

image.png

YOL HARİTASI

yol.png

EKİP

ekip.png

Sonuç olarak BILLCRYPT şirketler, işletmeler, ortaklar ve yatırımcılar arasında güvenilir ilişkiler kuracak kendi blok zincirlerini entegre edebileceği, tüm bilgilerin tamamen güvenilir olduğu küresel bir güvenilir alan yaratır. Proje şu anki blockchain projeleri durumu ve kripto para topluluğu adına, tüm projeleri daha uyumlu bir şekilde bir araya getirecektir. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.billcrypt.io/
Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/2a8396_434624d0fe8246969f305fe7b0911ba3.pdf
Ann Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155242
Telegram : https://t.me/BILLCRYPTnews
Facebook : https://www.facebook.com/groups/BILLCRYPT/
Twitter : https://twitter.com/BILLCRYPT1
Medium : https://medium.com/@BILLCRYPT
My Bitcointalk Profile Link (adempostaci): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1538255

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.