BITBOND: Merkezi Olmayan Borç Verme Platformu

İş dünyası her alanda genişlemeye başladı. İnsanlar sabahtan akşama kadar çok düşük maaşlarla günlerini aylarını o işe ayırıyorlar geçimini sağlayabilmek için. Aslında herkes kendi sevdiği, ilgi alanı olduğu işi yapmak ister. Ama şu bir gerçektir ki herkesin maddi durumu buna el vermeye biliyor. Bu zamanda borç veren de fazla olmadığına göre insanlar hayalini kurduğu işi yapmak için kredi kurumlarına başvuruyorlar. Hala küçük ve orta ölçekli işletmeler kendi işleri için kredi düzenlemelerinde zorluk çekmektedir. Birçoğu bankalara ve diğer finansal kurumlara yönelirken, diğerleri çeşitli sponsorlar arayarak çare bulmaya çalışıyor.

Bu gün sizlere hayalinizdeki işi yapmak için fazla beklemenize gerek kalmadan sizlere yeterli desteği sağlayacak BITBOND platformu hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki BITBOND nedir? İşletme sahiplerine ne gibi avantajlar sağlayacaktır? İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

BITBOND NEDİR?

Bitbond, küresel olarak çalışan işletme kredileri için ilk şifreleme temelli borç verme platformudur. Borçlular ile yatırımcıları bir araya getirerek 2013 yılında itibaren küçük ve orta ölçekli şirketler için fonlamaya erişim sağlamaktadır. Platform her ay 1 milyon dolardan fazla işletme kredisi sağlayarak işletmelere destek sağlamaktadır. Dünya genelinde 3.000’den fazla küçük ve orta ölçekli işletmeyi akredite ederek toplam 13 milyon Euro’yu bulan kredi sağlamıştır. Bitbond Finance, verimli ve anında uluslararası ticaret sağlamak için Stellar blok zincirini kullanmaktadır. Bitbond platformunun amacı, yatırım ve finansmanı küresel olarak erişilebilir kılarak herkesin hayalindeki işi sıkıntıya girmeden yapmayı sağlayacaktır.

 

Bitbond, küresel finansmanı mümkün kılmak için çeşitli endüstri liderleriyle ortaklık kurarak daha fazla kişiye hitap etmek için yola çıktı. Bitbond, 120’den fazla ülkeden gelen yatırımcı ve borçluları blok zincirle çalışan ödeme işlemleri sayesinde birleştirecektir. Aynı zamanda Bitbond Alman mali düzenleyicisi BaFin tarafından denetlenmektedir.

BITBOND ÖZELLİKLERİ:

  • Güvenlik belirteci olan Bitbond Token (BB1), Almanya’nın ilk güvenlik belirtecidir ve işletme kredilerini dünya çapında erişilebilir hale getirir.
  • Düzenlenmiş finansal kurum, platformdaki işlemler Alman mali düzenleyicisi BaFin tarafından denetlenmektedir.
  • Blockchain destekli global ödemelerde kolaylık sağlar.
  • Anında likidite hizmetleri sağlar.
  • Otomatik kredi puanlama sistemi mevcuttur.
  • Global ortaklıklar ile daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

 

TOKEN BİLGİLERİ:

Bitbond platformunun kendi tokeni BB1 güvenlik belirtecidir. Stellar blok zincirine dayanmakla beraber STO kullanılarak dağıtılacaktır. Belirteç, bu blok zinciri destekleyen tüm çevrimiçi cüzdanlar tarafından desteklenecektir. Ayrıca, BB1 belirteçleri diğer kripto yatırımlarından çok daha güvenli ve daha sabittir, çünkü yasal olarak uygulanmakta ve kullanıcıların haklarını göz önünde bulundurmaktadır.

Token adı: BB1

Token platform: Stellar

Token döviz kuru: 1 BB1 = 1 EUR

Kabul edilen para birimleri: BTC , ETH , XLM ve EUR

 

EKİP

Bitbond platformu finans, blockchain, bankacılık sektöründe yeterli deneyime sahip kişilerin oluşturduğu projedir. Kurucusu; Radoslav Albrecht dir. Diğer ekip üyeleri aşağıda yer almaktadır.

 

YATIRIMCILAR:

Sonuç olarak yeni işe başlayacak olanlar veyahut küçük ve orta ölçekli işletmeler için kredi ihtiyacını giderecek bir platforma ihtiyaç var. Bitbond platformu yatırımcılar ile krediye ihtiyaç duyan borçluları bir araya getirecektir. Platformun 150.000 üzerinde aktif kullanıcısı mevcuttur. Ana satış 8 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

WEB SİTESİ: https://www.bitbondsto.com

TELEGRAMhttps://t.me/BitbondSTOen 

LIGHTPAPER: https://www.bitbondsto.com/files/bitbond-sto-lightpaper.pdf 

PROSPECTUS: https: // www .bitbondsto.com / files / bitbond-sto-prospectus.pdf 

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5130337.0 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Bitbond/ 

TWITTER: https: //twitter.com/bitbond 

MEDIUM: https://medium.com/bitbond 

REDDİT: https://www.reddit.com/r/BitbondSTO/ 

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bitbondofficial/ 

YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/Bitbond

MY BITCOINTALK USENAME: PinkBlue
MY BITCOINTALK PROFİLE LINK: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1162745
STO AFFILIATE LINK: https://www.bitbondsto.com/?a=NAUCDE

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.