ELROND: Yeni Dijital Ağ

Teknolojinin hızlı gelişimi ile dünyada değişiklikler meydana gelir. Bu değişiklikler insanların alışkanlıklarında farklılıklar yaratmaktadır. Geçmişte, internet teknolojisi insanlar için tamamen farklı bir dünya vaat ederken, şimdiki zamanda internet insanlar için yeni nesil teknolojilerle bir araya gelerek bizlere farklı deneyimler sunmaktadır. Bu nedenle, bu alanda birçok proje ve platform ortaya çıkmaktadır. Birçoğu özensiz operasyonlar yaparken insanların güvenine zarar vermektedir. Bu güvensizlik zaman içinde sektöre de yansımaktadır. Buna ek olarak, bazı projelerde, işini gerçekten iyi yapıyor ve yukarıda bahsettiğim değişime katılmak ve insanların isteklerine cevap veren ilk kişi olmak istiyor. Bu projeleri diğerlerinden ayırmak gerekiyor. Elrond Network işini iyi yapan ve güven veren kaliteli bir blockchain projesidir.

Elrond platformunda, en son teknoloji kullanılacaktır. Ağ mimarisi için üç ana amaç vardır; ölçeklenebilirlik, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik. Ekip, konsensüs oluşturmak için Güvenli Alım Kanıtı (SPoS) sunar. Elrond’un test ağı zaten yaşıyor ve 5 saniyeye kadar gecikme süresini ve 10 saniyeye kadar TPS’NİN minimum maliyetine (5 parçaya bağlı olarak) kadar işleyebilir. Proje böylece açık, yetkisiz, sınırsız, küresel erişilebilir internet ekonomisinin omurgasını oluşturarak, programlanabilir para ve dApps kolay dağıtım için bir platform olmayı hedeflemektedir.

2-9.png

Elrond’un hedefi, gerçek dünyadaki kullanım durumlarında etkili ve rekabetçi bir kullanıcı deneyimi sağlayan yüksek hacimli, hızlı işlem hızı ve düşük işlem maliyeti platformu olmaktır.

Elrond, yüksek ölçeklenebilirlik, hızlı işlem hızı ve düşük işlem maliyetinin makineden makineye işlemler ve IoT ekonomisi için uygun olduğuna inanmaktadır.

Elrond (ERD) tokeni işlem ücretleri için ödeme ve dapp’leri ağa dağıtma maliyeti için ödeme ve ağa çeşitli katkılar sağlamak için kullanılacaktır.

İlk birkaç yıl boyunca, projenin ana odak noktası, Elrond’u internet ekosistemi içinde küresel bir kamu aracı olarak kurmak ve yalnızca ERD belirteçleri ile erişilebilen ölçeklenebilir, verimli ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri mimarisi sağlamak olacaktır. Ağdaki tüm etkinlikler (yani, işleme, akıllı sözleşmeler yapma, tanımlama veya doğrulama düğümü çalıştırma gibi hizmetler sağlama) ERD belirteci tarafından beslenir. Hem yeni başlayanlar hem de büyük işletmeler, Elrond ağının üstünde merkezi olmayan uygulamalar oluşturabilecek ve Elrond’u ürün ve hizmetler için altyapı çözümlerinin bir parçası olarak entegre edebilecektir.

Token Bilgileri

5-6.png

Yol Haritası

yol-5.png

Ekip

tkm.jpg

Sonuç olarak, Elrold gelecekte önemli şeyler yapma potansiyeline sahip olmakla beraber blockchain üzerindeki çalışmalarının gelecekte daha da ileri gideceğini tahmin etmek mümkündür. Bir çok özellikleri bulunan Elrond platformu sayesinde insan hayatını kolaylaşacaktır. Elrond Network hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

WEB: https://elrond.com/

Whitepaper: https://elrond.com/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf

Twitter: https://twitter.com/ElrondNetwork

Facebook: https://twitter.com/ElrondNetwork

Reddit: https://reddit.com/r/elrondnetwork

Telegram: https://t.me/ElrondNetwork

Elrond username: nazlidonmez

6 thoughts on “ELROND: Yeni Dijital Ağ”

  1. Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

  2. Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor.

  3. Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

  4. Özellikle Elrond platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.