Kripto Topluluğu SUQA ile Dahada Büyüyecek…

Yeni nesil teknoloji olarak kabul edilen blok zincirini hayatımıza girmesi ile birlikte devrimsel bir şekilde kripto paralar karşımıza çıktı. İnsanların kripto paraya olan ilgisi Bitcoin’in yükselmesi ile başladı ve kripto paraların serüveni yaklaşık on yıl içinde iki binleri geçti. İş ve finans dünyası da yaşanan bu gelişmeleri yakından takip etmeye başladı. Bazı büyük şirketler kripto paralara karşı mesafeli olarak yaklaşsa da blok zincirinin devrimsel özelliklere sahip olduğu kabul etti ve yatırımlarını kriptoya göre şekillendirmeye başladı.

Bugün sizlere kripto topluluğun büyümesini teşvik edecek SUQA platformu hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki SUQA nedir? Bizlere ne gibi avantajlar sağlamaktadır? Tüm bu soruların cevabına aşağıda açıklık getirdim.

SUQA NEDİR?

Blok zincir teknolojisini gerçek dünyaya entegre ederek, çok sayıda avantajı olan blockchainde karşılaşılan sorunlara çözüm olacak yeni bir Peer-to-Peer dijital para birimidir. Platform yatırımcılara vadeli mevduattan% 5 faiz sağlayan dijital para cinsinden yeni bir açık kaynak sunuyor. Tamamen ASIC, FPGA ve Quantum olan yepyeni gelişmiş bellek yoğun X22i POW algoritması ile çalıştırılacaktır. Suqa algoritması, platformunun kendi blockchain uzmanları tarafından şeffaf olacak şekilde geliştirildiğinden dolayı, kısıtlama olmaksızın erişilebilir şekilde oluşturulmuştur. SUQA projesi, kendi projesini kendi fonlarıyla gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda platform, madencilik veya bağış yaparak hayır faaliyetlerini desteklemektedir.

SUQA, madenciliği şeffaf ve gerçekten merkezi olmayan yeni madencilik protokolü sunmaktadır. Bu sayede SUQA madencilik sürecini çok daha kolay hale getirdi. CPU madenciliği mevcut olacak hızlı bir şekilde etkinleştirmek için “tek tıklama” ile masaüstü cüzdanından CPU madenciliği yapabileceklerdir.

Peki SUQA Platformun özellikleri nelerdir?

Yüksek hızlı işlem onayının kullanılabilirliği sayesinde işlemler saniyede 533 işlemle çok daha ölçeklenebilir ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Platform X22i, merkezi olmayan mutabakat mekanizmasının kopmasını önlemek için ASIC, FPGA ve QUANTUM  olacak şekilde geliştirilmiştir.

Platformda maksimum tedarik 1.18 milyar SUQA dır. Blok Süresi 2 dakika olmakla beraber blok boyutu 16 mb, blok ödülleri ise 10.000 SUQA’dan başlamaktadır.

SUQA en gelişmiş blockchain teknolojisini kullanır, işlemler doğrudan iki cüzdan arasında yapılır, böylece işlem hemen yapılır ve ücret son derece düşüktür.

Herhangi bir madenci Suqa platformu üzerinde çalışabilir, çünkü x22i algoritması bu kadar basitleştirilebilir, böylece yeni gelenler madenciler bunu kullanabilir.

SUQA’nın kilitli bir faiz sistemi vardır, yatırımcılar 4 haftaya kadar % 5 yıllık yüzde oranı (APR) alabilirler. Platform yeni yatırımcıları çekmenin yanı sıra, ilk üç ayda faiz oranlarını% 25’e kadar artırmaktadır.

Faiz, kısa, orta ve uzun vadeli yatırımcıları zamana karşı korur.

Peki sizce SUQA projesini diğer projelerden ayıran en önemli özelliği nedir? 

SUQA, platformu, kendi projesini kendi fonlarıyla gerçekleştirmektedir. Hiç bir ICO yürütmedi, ön satış yok, masternode yok geliştiriciler her şeyi kendi başlarına yapıyor dolayısıyla şeffaflık ön planda tutulmaktadır.

YOL HARİTASI

EKİP

SUQA platformu konusunda uzman blockchain geliştiricileri, şifreleme uzmanları ve iş profesyonellerinden oluşan çoğu Türklerden oluşan ekibin takım çalışmasıdır. Ekip üyeleri aşağıda yer almaktadır.

SUQA platformu hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştım. Proje hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Websitesi: https://suqa.org/

Whitepaper : https://suqa.org/file/2018/11/suqa-whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/SUQAfoundation

Facebook: https://www.facebook.com/SUQAFoundation

Telegram: https://t.me/Suqafoundation

Btt ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038269.0

Btt profile link (PinkBlue): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1162745

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.