MIRACLE TELE: Telekomünikasyonda Blockchain Devrimi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iletişim alanında günden güne yeniliklerle karşılaşıyoruz. En bilinen ve en sık kullanılan iletişim yöntemlerinden olan telefon ile uzağı yakın hale getirdik. İşletmeler ve bireyler için iletişim her zaman büyük önem taşımaktadır. Hepimiz biliyoruz ki dünya genelindeki mobil operatörlerin çoğu yalnızca müşterilerine hizmet vermektedir. Genellikle 12 ay veya 24 aylık taahhütlü olarak müşterileri ile antlaşma yoluna gitmektedirler. Bu süre içerisinde sözleşmeyi feshettiğiniz takdirde ise sizleri maddi zarara uğratıyorlar. Tabi bunların yanında yüksek fiyatlar telekom sektöründe yer alan sorunlar arasında yer almakta. Bugün sizlere telekom endüstrisinde karşılaşılan sorunlarına çözüm olacak MIRACLE TELE projesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki MIRACLE TELE nedir? Bizlere ne gibi faydalar sağlayacaktır? İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

32260983_209710569815769_4893809621099085824_n.jpg

MIRACLE TELE NEDİR?

Blok zincir temeline dayalı telekom sektöründe yaşanan sorunlara çözüm olacak 163 ülkede yüksek kalitede uluslararası arama ve tarama hizmetleri sunan dünyanın ilk operasyonel mobil sanal ağ operatörüdür. Platform sayesinde kullanıcıların tüm dünyada kaliteli mobil ve veri hizmetlerinden faydalanabileceklerdir. Blockchain teknolojinin verdiği şeffaflık ve güvenlik sayesinde aracılar ve gizli ücretler olmayacak. Herhangi bir sözleşme veya belgeye gerek kalmadan sadece sim kartı ile rahatlıkla telefon görüşmelerinizi yapabileceksiniz. Özellikle turistler ve değişik yerleri gezip görmeyi seven gezginler için gittiğiniz her yerde telefon görüşmelerinizi düşük ücretler ile yapabileceksiniz. Yerel operatörlerle doğrudan bağlantı kurarak, SIM kartınızı veya telefon numaranızı değiştirmenize gerek kalmadan dünyanın her yerindeki seyahat sırasında yerel tarifelerle arama yapabileceksiniz.

card-v2.png

Miracle Tele’nin işleyişi hakkında kısa bilgi vermek gerekirse üyeler Miracle Tele ye kayıt olur. Tele tokenları satın alır ve sim kartının siparişini verir. Buradaki fonlar daha fazla müşteriyi platforma çekmek için ve üye havuzunu arttırmak için kullanılacaktır. Son olarak platformdaki net kârın % 40’ına kadar her iki haftada bir token sahiplerine ödenir. Miracle Tele blockchain teknolojisi ile çalışan yıkıcı gelir paylaşımı işletme modeli ile sağlam bir mobil sanal ağ altyapısını birleştirerek telekomda karşılaştığımız bürokrasiden ve çok daha yüksek pahalı hizmetlerden kurtulmamızı sağlayacaktır. Miracle Tele dünya çapındaki çeşitli yerel operatörlerle işbirliği yaptığından ve fazla arama süresi ve trafiğini büyük miktarlarda olduğu gibi altyapı ve markalaşma maliyetlerinin olmaması, bu tür makul fiyat politikası ile daha fazla kullanıcıyı kendine çekecektir.

MIRACLE TELE ÖZELLİKLERİ:

En düşük fiyat: Herhangi bir başlangıç ücreti veyahut gizli ücret ödemeden en düşük fiyatlar ile kullanabildiğiniz kadar ödeme imkanı sunar.

Token sahiplerine ödül: Blockchain teknolojisi sayesinde token sahiplerine iki haftada bir ödül verme imkanı sağlar.

Evrak gerektirmeyen işlemler: Sim kart siparişleri için herhangi bir evrak yada sözleşme gerekmeden tek adımlı kayıt sistemi ile işlemlerde kolaylık sağlar.

TOKEN BİLGİLERİ:

Token adı: TELE

Platform: ERC-20

Toplam token miktarı: 300,000,000 TELE

Softcap: 30,000,000 TELE

Hardcap: 150,000,000 TELE

Kabul edilecek ödeme yöntemleri: BTC, ETH, LTC, SEPA

Token döviz kuru: Birinci tur: 0.13 EURO, İkinci tur: 0.15 EURO, Üçüncü tur: 0.20 EURO, Dördüncü tur: 0.22 EURO, İco sonu: 0.25 EURO

YOL HARİTASI:
miracle yol.png

EKİP:
ekip.png

Sonuç olarak dünyanın neresinde olursanız olun uygun ücretler ile konuşabilme imkanı sağlayacak olan Miracle Tele sizler için bir çok avantajlar sunmaktadır. Seyahat etmeyi, değişik yerleri görmek isteyen kişiler için uygun telekom hizmetleri sağlayacak ve sim kartınızı değiştirmenize gerek kalmadan görüşmelerinizi yapabileceksiniz. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve projeye katılmak için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://miracletele.com/
Telegram: https://t.me/miracletelecom
Facebook: https://www.facebook.com/MiracleTele/
Twitter: https://twitter.com/MiracleTelecom
Lightpaper: https://miracletele.com/files/lightpaper.pdf
Whitepaper: https://miracletele.com/files/whitepaper.pdf
Btt profile url (PinkBlue): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1162745
ETH adress: 0x61290181230067d7201d7F7710A2b8069Af7E450

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.