NESTREE: Yeni Nesil Messenger Platformu

Son yıllarda sosyal medya hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almakta. Geçmişten günümüze bakıldığında insanlar iletişim için farklı yollardan geçmişlerdir. Telgraf, mektup, faks, sms, mail, sosyal medya iletişim araçları arasında yer almakta. Aslında ilk zamanlar mobil mesajlaşma basit bir iletişim aracıydı, ancak şimdi çeşitli özelliklere sahip farklı özellikleri kendinde bulunduran bir platform oldu. Dünyanın her yerindeki insanlar, haberciler yalnızca kişileriyle iletişim kurmak için değil aynı zamanda topluluk grupları, çevrimiçi alışveriş, haberler ve ödemeler gibi çeşitli hizmetleri kullanmak için de sosyal iletişim ağlarını kullanırlar. Sohbete dayalı toplulukların çoğalması nedeniyle, Whatsapp grupları ve Telegram kanalları grup sohbetlerinde mesajlaşmalarda çok sık kullanılmaya başlandı. Fakat şu bir gerçektir ki bu platformlarda, toplu grup sohbeti gerçekleştirirken çok fazla mesaj geldiğinden dolayı önemli mesajı yakalamak zor olmakta dolayısıyla sizin için önemli mesajı kaçırmanız bu gruplarda karşılaşılan sorunlar arasında yer almakta.

Bugün sizlere mesajlaşarak para kazanma imkanı sunan NESTREE platformu hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki NESTREE nedir? Bizlere avantajları nelerdir? İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

NESTREE NEDİR?

Blok zincir temeline dayalı günümüz ekonomisine katkı sağlayacak mesajlaşarak para kazanma imkanı sağlayan platformdur. Kısaca Nestree Messenger, gelişmiş, ödül tabanlı bir blockchain entegre mesajlaşma programıdır. Nestree kripto para birimini kullanarak kullanıcı, yönetici ve reklam veren arasında yeni türde etkileşimli ve ödüllendirici platform olmakla beraber toplulukları keşfedebileceğiniz bir yerdir. Platformun amacı, dünya çapında herhangi bir coğrafi konum gözetmeksizin ödül ve blok zincir teknolojisi ile bağımsız olarak iş ve toplumun bir arada yaşadığı, birbirlerine fayda sağladığı bir topluluk platformu olarak hizmet etmektir.

Nestree ile kullanıcılar, ilgilendikleri topluluk kanallarını rahatlıkla bulabilecekler ve kanal operatörleri, kanala katılabilmeleri için kullanıcılara kolayca çeşitli bilgiler sağlayabileceklerdir. Kullanıcılar kanala katkıda bulunarak, arkadaşları davet ederek, içerik oluşturarak hatta reklamları izleyerek ödüller kazanma fırsatı sahip olacaklardır.

background_main_phone2.png

NESTREE PLATFORMUNUN ÖZELLİKLERİ

  • Dağıtılmış cüzdan uygulaması ile platformun kullanıcıları herhangi bir değişim platformu kullanmadan eşler arası kripto varlıklarını saklayabilecek, başka kişilere gönderebilecek hatta takas edebileceklerdir.
  • Platformun daha fazla kullanıcıya ulaşmasını saplamak için ödüllendirme mekanizması mevcuttur. Kullanıcılar platforma yakınlarını veya arkadaşlarını davet ederek ödüllendirilecektir. Nestree yeni kullanıcıları bir topluluğa davet eden üyelere kripto para birimleri ile ödüller sunmaktadır. T
  • Topluluk sohbetindeki üye sayısı belirli bir sayının üstünü geçerse, topluluk sohbetinde reklamlar da yayınlanabilecek ve reklamlardan kazanılan ücret üyelere ödüller olarak dağıtılacaktır.
  • Topluluk yöneticisi, kendi grubunu oluşturarak topluluk sohbetinden para kazanabilecek ve katılımcılar topluluktaki reklamları görüntüleyerek kar edebilecektir. Grupta yapılan sohbetlerden, reklam ödülleriyle anında para kazanabileceklerdir.
  • Nestree platformu akıllı sözleşmeler dahilinde olduğunda dolayı kullanıcılar işlem hata riski olmadan güvenle işlem yapabileceklerdir.

token_economy.png

TOKEN BİLGİLERİ

Nestree platformunda promosyonlar, reklamlar ve içerik oluşturanların ödüllendirilmesi için, ERC-20 uyumlu EGG tokeni kullanılacaktır. Token bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Token adı: EGG

Token tipi: ERC-20

Toplam token miktarı: 3.000.000.000 EEG

Token döviz kuru: 1USD = 100 EGG

HardCap: 6.000.000 USD

SoftCap: 1.000.000 USD

125.png

369.png

YOL HARİTASI

nestree yol.png

EKİP

Nestree finans, hukuk, blockchain, pazarlama, tasarımcı alanında uzman kişilerin hazırlamamış olduğu ekip çalışmasıdır. Yönetici ve ekip aşağıda yer almaktadır.

image.png

Sonuç olarak Nestree platformu yeni nesil messenger hizmeti sağlayacak tüm bunların yanı sıra çeşitli görevlerle toplulukta bulunduğunuz sürece ödül kazanabileceğiniz platformdur. Android ve iOS uygulamaları ile messengerda topluluklara katılarak ödül kazanabileceksiniz. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve projeye katılmak istiyorsanız aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://www.nestree.io/
Telegram: https://t.me/nestree_en
Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf
Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155135.0
Twitter: https://twitter.com/nestree_io
Facebook: https://www.facebook.com/nestree.io
Download App For Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=chat.nest.messenger
Download App For IOS: https://itunes.apple.com/kr/app/nestree/id1463013800?mt=8
Reddit: https://www.reddit.com/r/nestree_io
My Bitcointalk Profile Link (adempostaci): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1538255

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.