STELLERRO: Alternatif Yatırım Bankacılığı Platformu

Son yıllarda dijitalleşmenin hayatımıza kattığı en önemli yeniliklerden olan blok zincir ve dijital paralar artık her sektörde kullanılmaya başlandı. Dolayısıyla artık daha çok bilinen dijital paralar insanlar tarafından daha cazip hale geldi. Kripto paralar, fiat paraya alternatif olarak çıkarılmıştır. Bu sistemde her şey şeffaf, güvenilir olmakla beraber projeler blockchain teknolojisine dayanmaktadır.

Kripto paraların daha fazla bilinmesi ile birlikte kripto paraların yatırım bankacılığına ihtiyaç duyulmaktadır. Bugün sizlere türünün ilk alternatif yatırım bankacılığı platformu olan STELLERRO platformu hakkında bilgi vermek istiyorum. Peki Stellerro nedir? Bizlere ne gibi faydalar sağlayacaktır. İşte tüm bu sorulara aşağıda açıklık getirdim.

1211.png

STELLERRO NEDİR?

Blok zincir temeline dayalı dijital çağa likidite getirmeye kararlı , otomatik, ölçekli İsrail merkezli alternatif yatırım bankacılığı platformu olmakla beraber gelişmekte olan dijital menkul kıymet teklifleri endüstrisi için yenilikçi bir köprü oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Proje şirketlerin çok sayıda düzenlenmiş yargı alanının doğru uyum şartlarını karşılamasını sağlamaktadır.

Stellerro platformu geleneksel sermaye piyasaları ile blok zinciri teknolojisine dayalı yenilikçi menkul kıymetler dünyasının arasında bir köprü vazifesi görecektir. Bu sayede dijital varlık sahibi veya girişimci olmanıza bakılmaksızın, Stellerro veri ve bilgi güvencesi sağlar.

Stellerro, patentli güvenlik belirteçleri teklif (STO) teknolojisi ve düzenleyicileri, aracı kurumları ve yatırımcıları için güvenlik belirteçlerini güvenli bir şekilde satın almak, ortadan kaldırmak veya vermek için yasal olarak uyumlu çözümler ile desteklenen tamamen uyarlanmış bir kayıt platformu vardır. Stellerro, risk sermayesi yatırım bankaları, hukuk firmaları ve sıkı KYC, AML kuralları ve akreditasyon süreçleri kullanan yüksek gelirli kişilerle çalışır. Stellerro platformunun kendi tokeni STRO’dur.

STO ve STRO Stellerro, Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasa Otoritesidir. (ESMA). Stellerro, sektördeki en iyi yasal, düzenleyici ve mali taraflarla ortaklık içinde olmakla beraber ESMA, denetleyici yakınlaşmayı ve piyasa kurallarının tutarlı bir şekilde uygulanmasını teşvik ederken, gelişmiş düzenlemeler ulusal kurumlar tarafından gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

1_at6emE_cE-LFvUaYjd_42A.gif

STELLERRO PLATFORMUNUN ÖZELLİKLERİ:

  • Geleneksel sermaye piyasaları ve dijital menkul değerler arasındaki boşluğu kapatacaktır.
  • Teknoloji ve AI ile desteklenen mevcut veri ve iş sistemlerine entegre olarak, firmaların büyük verilere dayanarak kendilerini geliştirmelerine ve farklılaştırmalarına olanak sağlar.
  • Stellerro, geniş bir ortaklar zincirine sahip olmakla beraber potansiyel fırsatları bulmada ve onlara bağlanmada kullanıcılara yardımcı olmakta, aynı zamanda PE firmalarının rekabetçi kalmasına yardımcı olacaktır.
  • Stellerro, uzun yıllar üst düzey finans, yatırım, özel sermaye dahil olmak üzere tüm alternatif varlık sınıflarında birden fazla alternatif yatırım projelerinde yer alan profesyonellerden oluşan bir ekiple çok fazla endüstri deneyimine sahip şirkettir.
  • Akıllı sözleşmeler ihracı, KYC ve AML, Siber Güvenlik Denetimi, Yatırımcı Onboarding panoları, yenilikçi Tokenomics modelleri, pazar analizi ve karar geliştirme protokolleri gibi en yeni blockchain teknolojilerini sunmaktadır.

TOKEN BİLGİLERİ:

Token adı: STRO

Toplam token miktarı: 8.000.000 STRO

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD, EUR

Ana Satış Tarihleri: 1 Haziran 2019 - 1 Ağustos 2019

Softcap: 500.000 EUR

Hardcap: 5000.000 EUR

Minimum Yatırım miktarı: 500 EUR

Maksimum Yatırım miktarı: 100.000 EUR

Halka Açık Satış Token Fiyatı: 1 STRO = 0.86 EUR

Not: Satılamayan tokenler yakılacaktır.

1_EIBiC9wGgoGLJOLHwS33Lg.png

YOL HARİTASI

0.png

EKİP

45.png

Stellerro platformu hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştım kısaca kendi fikrimi de belirtmek gerekirse; finans, blokchain, girişimcilik, bankacılık alanlarında yılların tecrübesine sahip saygın ve deneyimli ekibi projeyi cazip kılmaktadır. Gelişmekte olan dijital menkul kıymet endüstrisi için yenilikçi bir pazar sağlar. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve projeye katılmak istiyorsanız aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://www.stellerro.com/

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1Fkru-bwP1n0eAEVJwJKiF0pJuyUI7u26/view

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5148631

Twitter: https://twitter.com/stellerro

Facebook: https://www.facebook.com/Stellerro

Telegram: https://t.me/stellerro

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/stellerro-ltd/

Reddit https://www.reddit.com/r/stellerro

My Bitcointalk Profile Link (adempostaci): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1538255

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.